382708-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen im Energiebereich – ENERGETICKÉ SLUŽBY SE ZÁRUKOU (EPC) PRO REALIZACI PROJEKTU ENERGETICKÝCH ÚSPOR V OBJEKTECH FAKULTY JADERNÉ A FYZIKÁLNĚ INŽENÝRSKÉ ČVUT
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ENERGETICKÉ SLUŽBY SE ZÁRUKOU (EPC) PRO REALIZACI PROJEKTU ENERGETICKÝCH ÚSPOR V OBJEKTECH FAKULTY JADERNÉ A FYZIKÁLNĚ INŽENÝRSKÉ ČVUT
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování energetických služeb se zaručeným výsledkem dle §10e odst. 4 zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, ve znění pozdějších předpisů, spočívajících: a) v realizaci předběžných činností; b) ve zpracování potřebné projektové dokumentace na realizaci úsporných opatření; c) v zajištění náležitostí spojených se získáním stavebního povolení; d) v realizaci základních energeticky úsporných opatření; e) ve zpracování dokumentace skutečného provedení úsporných opatření; f) ve vypracování provozního řádu pro nově instalované zařízení a zaškolení obsluhy; g) v poskytování energetického managementu; h) v poskytování záruky za dosažení smluvně garantovaných úspor, za účelem dosažení zvýšení energetické účinnosti a snížení provozních nákladů v objektech zadavatele.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0004
Interne Kennung: ESCO_CVUT FJFI