2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja, Integracja oraz rozbudowa systemów informatycznych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa szpitalnych systemów informatycznych w Zespole Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu w ramach projektu „Modernizacja, Integracja oraz rozbudowa systemów informatycznych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu” poprzez rozwój usług e-zdrowia i integrację z systemami centralnymi realizowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” - inwestycji D1.1.2 „ Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Zadanie obejmuje kompleksową integrację oraz modernizację środowiska systemów informatycznych Szpitala, której celem jest poprawa jakości świadczeń zdrowotnych, dostępności usług, zwiększenie bezpieczeństwa przetwarzania danych medycznych, interoperacyjności z systemami krajowymi oraz cyfryzacja procesów związanych z leczeniem pacjenta. W ramach postępowania przewidziano 2 zadania stanowiące spójne bloki tematyczne: Zadanie 1 - Rozbudowa szpitalnego systemu informatycznego SSI Zadanie 2 - Zakup informatycznego środowiska sprzętowego dla potrzeb systemu SSI
Interne Kennung: ZP/PN/07/5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 lit.2) Ustawa PZP (Dz. U. 2024, poz. 1320 z późn. zm) - zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Zamknięcie projektu do 15.07.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30233100 Computerspeichereinheiten, 32420000 Netzausrüstung, 48611000 Datenbanksoftwarepaket, 48822000 Computerserver, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72611000 Technische Computerunterstützung, 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZP/PN/07/5/2026_1
Beschreibung: Zadanie 1 - Rozbudowa szpitalnego systemu informatycznego SSI 1) Rozbudowa systemu HIS - Eskulap NG Pulpit Rejestracyjny 2) Rozbudowa systemu HIS - Eskulap NG Pulpit Ordynacji Leków 3) Rozbudowa systemu HIS - Eskulap NG Pulpit Pielęgniarski 4) Rozbudowa systemu HIS - Eskulap NG Blok Operacyjny 5) Rozbudowa systemu HIS - Rozszerzenie EDM o kolejne dokumenty: 6) Rozszerzenie obsługi o dodatkowe dokumenty w standardzie PIK HL7 CDA zapowiadane przez Centrum e-Zdrowia. • karta Diagnostyki i Leczenia Onkologicznego (karta e-DILO), • opisy badań histopatologicznych, • opisy badań cytologicznych, • Patient Summary (e-Karta zdrowia pacjenta), 7) Rozbudowa systemu HIS - HIS OPEN EDM API 8) Rozbudowa systemu HIS - Integracja HIS z CeR w zakresie kardiologii 9) Rozbudowa systemu HIS - Krajowy System e-Faktur 10) Zakup bazy danych Oracle Database Standard Edition 2 (bezterminowa) na 1 CPU 11) Zakup i wdrożenie oprogramowania umożliwiającego integrację i wymianę danych z opracowaną przez Centrum e-Zdrowia platformą usług inteligentnych (PUI) w zakresie AI, wspomagających proces podejmowania decyzji diagnostyczno - leczniczych przez lekarza; 12) Zakup i wdrożenie modułu integracji z oprogramowaniem udostępnionym przez CeZ (licencja oraz wykonanie modyfikacji HIS zgodnie z wymaganiami CeZ) - Integracja z centralnym repozytorium danych medycznych dla zdigitalizowanej dokumentacji medycznej (suma kosztów licencji, wdrożenia, szkoleń i 3 lata opieki) 13) Skaner A3 do skanowania dokumentacji medycznej 8 szt. (suma kosztów zakupu, instalacji i 3 lata gwarancji i serwisu - konserwacji) 14) Zakup oprogramowania OCR 8 szt. (suma kosztów licencji, instalacji i 3 lata gwarancji). 15) Monitoring zasobów krytycznych systemu HIS
Interne Kennung: Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy PZP (Dz. U. 2024, poz. 1320 z późn. zm) w odniesieniu do zakupu i wdrożenia komputerów typu All-in-One, zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 8b do SWZ – OPZ, pkt 9. Prawo opcji obejmuje możliwość zakupu i wdrożenia komputerów typu All-in-One w jednym z poniższych wariantów: OPCJA nr 1 – dotyczy Zakupu i wdrożenia komputerów typu All-in-One zgodnie z opisem zawartym w załączniku nr 8b do SWZ – OPZ, pkt. 9 – 97 szt. OPCJA nr 2 – dotyczy Zakupu i wdrożenia komputerów typu All-in-One zgodnie z opisem zawartym w załączniku nr 8b do SWZ – OPZ, pkt. 9 – 60 szt. OPCJA nr 3 – dotyczy Zakupu i wdrożenia komputerów typu All-in-One zgodnie z opisem zawartym w załączniku Nr 8b do SWZ – OPZ pkt. 9 – 37 szt. OPCJA nr 4 – dotyczy Zakupu i wdrożenia komputerów typu All-in-One zgodnie z opisem zawartym w załączniku nr 8b do SWZ – OPZ, pkt. 9 – 0 szt.
Los: LOT-0002
Titel: ZP/PN/07/5/2026_2
Beschreibung: Zadanie 2 - Zakup informatycznego środowiska sprzętowego dla potrzeb systemu SSI 1) Zakup i instalacja klastra serwerów aplikacyjnych 2 szt. 2 x CPU 24 rdzenie, 2,6GHz / 512GB RAM / 480gb SSD M2 x 2 / 2x zasilacz / 2x RJ45, 2x SFP28,(suma kosztów zakupu, instalacji i 3 lata gwarancji 5x9xNBD z zachowaniem dysków). 2) Zakup i instalacja serwera bazodanowego 2 szt. 1 x CPU 20 rdzeni, 2GHz / 256GB RAM / 480gb SSD M2 x 2 / 2x zasilacz / 2x RJ45, 2x SFP28,(suma kosztów zakupu, instalacji i 3 lata gwarancji 5x9xNBD z zachowaniem dysków). 3) Zakup i instalacja biblioteki taśmowej LTO SAS Drive - LTO9 Tape Labels, 1-200 LTO9 Tape Media, WORM, 5 Pack LTO9 Tape Media, 5 Pack (suma kosztów zakupu, instalacji i 3 lata gwarancji)" 4) Zakup i instalacja macierzy dyskowej all-flash 2 szt. 129GB cache, 8 x SFP28, 8 x RJ45, 100TB (suma kosztów zakupu, instalacji i 3 lata gwarancji) 5) Zakup systemu operacyjnego serwera - System operacyjny serwera - Windows Server Datacenter 2025 16 core lub równoważny licencja na 4 CPU wraz z budową środowiska wirtualnego w oparciu o Hyper-V. 6) Zakup licencji dostępowych CAL do środowisk Windows 2025 300 szt. lub równoważne 7) Zakup i instalacja przełącznika rdzeniowy 2 szt. (48*10/100/1000BASE-T ports, 4*10GE SFP+ ports, 2*12GE stack ports, PoE+, AC power) - dla podłączenia infrastruktury serwerowej oraz macierzy dyskowych + obsługa sieci LAN (suma kosztów zakupu, instalacji i 3 lata gwarancji) 8) Zakup i instalacja przełączników sieciowych dystrybucyjny 20 szt. (48*10/100/1000BASE-T ports, 4*10GE SFP+ ports, 2*12GE stack ports, PoE+, AC power) (suma kosztów zakupu, instalacji i 3 lata gwarancji) 9) Urządzenie UTM 2szt. (suma kosztów urządzeń, licencji, wdrożenia, szkoleń i 3 lata opieki) 10) Zakup i wdrożenie systemu XDR 150 użytkowników (suma kosztów zakupu, licencji, wdrożenia, szkoleń i 3 lata opieki)" 11) Zakup i wdrożenie stacji roboczych PC z monitorem 97 szt. (suma kosztów zakupu, instalacji i 3 lata gwarancji) 12) Zakup laptopów 15,6'';16 GB RAM; Windows 11 PRO; dysk NVME min 512GB 4 szt. (suma kosztów zakupu, instalacji i 3 lata gwarancji) 13) Zakup usługi instalacji, konfiguracji i migracji bazy danych systemu HIS Eskulap na nowe środowisko ICT oraz zbudowanie klastra SEHA. 14) Zakup usługi konfiguracji środowisk aplikacji, systemów operacyjnych, bazy danych, klastrów, backupu, bezpieczeństwa).
Interne Kennung: Zadanie 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy PZP (DZ. U. 2024, poz. 1320 z późn. zm) w odniesieniu do zakupu i wdrożenia komputerów typu All-in-One, zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 8b do SWZ – OPZ, pkt 9. Prawo opcji obejmuje możliwość zakupu i wdrożenia komputerów typu All-in-One w jednym z poniższych wariantów: OPCJA nr 1 – dotyczy Zakupu i wdrożenia komputerów typu All-in-One zgodnie z opisem zawartym w załączniku nr 8b do SWZ – OPZ, pkt. 9 – 97 szt. OPCJA nr 2 – dotyczy Zakupu i wdrożenia komputerów typu All-in-One zgodnie z opisem zawartym w załączniku nr 8b do SWZ – OPZ, pkt. 9 – 60 szt. OPCJA nr 3 – dotyczy Zakupu i wdrożenia komputerów typu All-in-One zgodnie z opisem zawartym w załączniku Nr 8b do SWZ – OPZ pkt. 9 – 37 szt. OPCJA nr 4 – dotyczy Zakupu i wdrożenia komputerów typu All-in-One zgodnie z opisem zawartym w załączniku nr 8b do SWZ – OPZ, pkt. 9 – 0 szt.