382778-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 225 v úseku České Budějovice – Okříšky
Bekanntmachung der Auftragsänderungen - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 225 v úseku České Budějovice – Okříšky
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky s názvem „Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 225 v úseku České Budějovice – Okříšky“ je zabezpečit náhradní autobusovou dopravu (dále jen „NAD“) nahrazující dočasně přerušenou nebo dočasně omezenou veřejnou drážní osobní dopravu v úseku České Budějovice - Okříšky po dobu trvání Rámcové dohody v předpokládaném termínu od 02. 06. 2025 do 15. 08. 2025.
Interne KennungVZ0210016
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001