382870-2026 - Wettbewerb
Polen – Umweltplanung – Projekt planu ochrony dla rezerwatu przyrody „Jeziorka"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjekt planu ochrony dla rezerwatu przyrody „Jeziorka"
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn.: „Projekt planu ochrony dla rezerwatu przyrody „Jeziorka”. 2. Celem ochrony w rezerwacie jest zachowanie ekosystemów torfowisk przejściowych, jezior dystroficznych oraz borów i lasów bagiennych. Powierzchnia rezerwatu wynosi 74,57 ha.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90712000 Umweltplanung
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Projekt planu ochrony dla rezerwatu przyrody „Jeziorka
Interne KennungOI.I.261.1.20.2026.IW