2. Verfahren
Verfahren
Titel: 26-052 Olej surový – pořízení a ochraňování
Beschreibung: Předmětem VZ je pořízení a ochraňování 300 tun surového oleje řepkového (dále také „surový olej“). Surový olej bude jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Předmět VZ je rozdělen dle ust. § 35 zákona na 3 samostatné části, a sice: 1. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun surového oleje, 2. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun surového oleje, 3. část VZ: Dodávka a ochraňování 100 tun surového oleje.
Interne Kennung: 11637/24-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15411100 Pflanzenöle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 26-052 Olej surový- 1. část VZ
Beschreibung: Dodávka a ochraňování 100 tun surového oleje.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Blíže viz čl. 13 odst. 13.1. zadávací dokumentace.
Los: LOT-0006
Titel: 26-052 Olej surový- 3. část VZ
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0005
Titel: 26-052 Olej surový- 2. část VZ
Interne Kennung: 2