2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiliteitsvoorziening
Beschreibung: De AFM beoogt het contracteren van één integrale mobiliteitsaanbieder die voorziet in een samenhangende Mobiliteitsvoorziening voor circa 900 medewerkers. Deze Mobiliteitsvoorziening bestaat uit een geïntegreerde oplossing, waaronder één of meer gebruiksvriendelijke instrumenten, zoals een mobiliteitskaart, mobiele applicatie en/of webportalen, waarmee medewerkers op uniforme wijze toegang krijgen tot hun zakelijke en woon-werk mobiliteit. het beschikbaar stellen van een digitale en/of fysieke mobiliteitskaart voor medewerkers; De Mobiliteitsvoorziening vormt een centraal toegangspunt voor de binnen de Overeenkomst vallende mobiliteitsdiensten en ondersteunt een consistente en efficiënte uitvoering van mobiliteitsprocessen. De Opdrachtnemer treedt op als integraal contract- en facturatiepartij en is volledig verantwoordelijk voor de administratieve afhandeling van de Mobiliteitsvoorziening. De geschatte geraamde waarde van de Opdracht is €10.400.000, inclusief btw voor de duur van de Overeenkomst van acht (8) jaar, dit is inclusief eventuele verlengingsmogelijkheden. De geraamde waarde is gebaseerd op de beschikbare gegevens én de aantallen die de AFM heeft afgenomen in de voorgaande contractperiode. De geschatte geraamde waarde omvat zowel de kosten van de dienstverlening als de mobiliteitskosten (zoals kosten voor openbaar vervoer, parkeren en andere mobiliteitsdiensten van derden). De maximale opdrachtwaarde is € 15.600.000, inclusief btw voor de duur van de Overeenkomst van acht (8) jaar, dit is inclusief eventuele verlengingsmogelijkheden en inclusief de kosten van de dienstverlening en de mobiliteitskosten (zoals kosten voor openbaar vervoer, parkeren en andere mobiliteitsdiensten van derden).
Interne Kennung: 2026-170-04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße), 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Opdrachtgever heeft het recht om gedurende de looptijd van de Overeenkomst de samenstelling van de mobiliteitsdiensten en mobiliteitsgroepen aan te passen, voor zover deze wijzigingen passen binnen de aard en reikwijdte van de overeengekomen mobiliteitsdienstverlening. Hieronder wordt in ieder geval verstaan: • het toevoegen, verwijderen of wijzigen van mobiliteitsdiensten binnen bestaande mobiliteitsgroepen; • het aanpassen van mobiliteitsvoorwaarden of -rechten van medewerkers; • het toevoegen van aanvullende mobiliteitsmodaliteiten die gebruikelijk zijn binnen mobiliteitsdienstverlening, zoals (maar niet beperkt tot) deelvervoer, laad- en tankdiensten, of vergelijkbare vervoersvoorzieningen; • het uitbreiden of wijzigen van bestaande mobiliteitsgroepen.