2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ 18.26 Vědecké výukové centrum Ostrava– Jih, Část 3 - Dodávka a implementace vizualizačního systému „Věda na kouli“ (Science on a Sphere)
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění trvalého přístupu k patentovanému systému Science on a Sphere neboli Věda na kouli vytvořeného organizací National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA) pro zobrazování obrázků a animací dynamiky zemského systému včetně dodávky projekční koule o průměru min. 1,72 m. Software musí podporovat napojení na veřejnou databázi NOAA a NASA v reálném čase. Dodávka zahrnuje i lokalizované video-tituly pro projekci na kouli, které jsou v českém jazyce, min. 20 do češtiny přeložených video-pořadů. Realizace veřejné zakázky musí probíhat v koordinaci a součinnosti s dalšími částmi projektu, tj. částí – Stavební práce vč. dodávky nábytku a částí – IT vybavení a pomůcky. Realizace veřejné zakázky proběhne dle projektové dokumentace (PD) zpracované firmou KANIA a.s., IČO: 26817853 v 12/2025 a jeho poddodavatelem pro IT vybavení a pomůcky DESIGN 4AVI, s.r.o., IČO: 07303289.
Interne Kennung: VZ 18.26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001