2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheersen en bestrijden invasieve exotische landplanten
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: • Het mechanisch beheersen en/of bestrijden van de Reuzenberenklauw; • Het machinaal beheersen en/of bestrijden van de Reuzenberenklauw; • Het mechanisch beheersen en/of bestrijden van de Aziatische Duizendknoop; • Het machinaal beheersen en/of bestrijden van de Aziatische Duizendknoop; • Het bestrijden van de Aziatische Duizendknoop d.m.v. afgraven; • Het afwerken en aanwerken van de bestreden groeiplaatsen van de invasieve exoten. -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1