2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aktualizacja Ewidencji Gruntów i Budynków Racławice i Kozłów
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie budynków, konturów i użytków gruntowych dla wybranych obrębów powiatu miechowskiego - w związku z realizacją projektu pn. „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji powiatu miechowskiego” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Eundusze europejskie dla Małopolski 2021-2027, oś priorytetowa 1 Fundusze Europejskie dla Badań i Rozwoju oraz Przedsiębiorczości, Działanie 1.7 Cyfrowe Rozwiązania dla Geodezji, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – tj. 120803_2.0001 Bogdanów, 120803_2.0002 Bryzdzyn, 120803_2.0003 Kamionka, 120803_2.0004 Karczowice,120803_2.0005 Kępie, 120803_2.0006 Kozłów, 120803_2.0007 Marcinowice, 120803_2.0008 Przybysławice, 120803_2.0009 Przysieka, 120803_2.0010 Rogów, 120803_2.0012 Wolica, 120806_2.0001 Dosłońce, 120806_2.0002 Dziemięrzyce, 120806_2.0003 Głupczów, 120806_2.0004 Górka Kościejowska, 120806_2.0005 Góry Miechowskie, 120806_2.0006 Janowiczki, 120806_2.0007 Klonów, 120806_2.0008 Kościejów, 120806_2.0009 Marchocice, 120806_2.0010 Miroszów, Realizacja zamówienia odbywać się będzie w dwóch etapach: ETAP I: ,,Założenie ewidencji budynków wraz z pomiarem budynków niespełniających standardów dla jednostki ewidencyjnej 120806_2 – Racławice (poza obrębem nr 11- Racławice) oraz 120803_2 - Kozłów (poza obrębem nr 11 – Wierzbica) oraz przypisanie atrybutów punktom granicznym dla jednostki ewidencyjnej 120803_2 - Kozłów’’ ETAP II: ,,Aktualizacja użytków gruntowych dla jednostki ewidencyjnej 120806_2 – Racławice (poza obrębem nr 11- Racławice) oraz 120803_2 - Kozłów (poza obrębem nr 11 - Wierzbica)”
Interne Kennung: RGR-IPR.272.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten, 72312100 Datenaufbereitung, 72322000 Datenverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001