2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i budowa budynku pompy ciepła wraz z przynależną infrastrukturą oraz sieciami oraz zaprojektowanie, dostawa, montaż, uruchomienie niezbędnej infrastruktury. Zadanie realizowane w ramach Budowy efektywnego systemu ciepłowniczego wykorzystującego OZE wraz z magazynem ciepła PEC – Gliwice Sp. z o.o.” – część II z III.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla realizacji zadania - inwestycji pn.: „Zaprojektowanie i budowa budynku pompy ciepła wraz z przynależną infrastrukturą oraz sieciami oraz zaprojektowanie, dostawa, montaż, uruchomienie niezbędnej infrastruktury”. realizowanego w ramach zadania „Budowa efektywnego systemu ciepłowniczego wykorzystującego OZE wraz z magazynem ciepła PEC – Gliwice Sp. z o.o.” – część II z III. Zakres zamówienia obejmuje Zaprojektowanie i budowa budynku pompy ciepła wraz z przynależną infrastrukturą oraz sieciami oraz zaprojektowanie, dostawa, montaż, uruchomienie niezbędnej infrastruktury”. Zamawiający przewiduje możliwość zlecenia Wykonawcy wykonania wskazanych poniżej prac jako opcji. Zasady i terminy zlecenia prac zostały określone w we wzorze Umowy (pkt 3.2.2 projektu Umowy). W ramach opcji Zamawiający oczekuje wykonania i połączenia rurociągów ciepłowniczych pomiędzy budynkiem pompy ciepła a punktem wpięcia instalacji ciepłowniczej do instalacji ciepłowniczej COŚ Gliwice. Zgodnie z projektem na budowę rurociągi są prowadzone w części jako podziemne a w części jako napowietrzne. Granice punktów styku zostały określone w Załączniku Wytyczne wykonawcy Części I. Szczegółowe zasady włączenia instalacji do instalacji ciepłowniczej COŚ Gliwice należy uzgodnić z COŚ Gliwice. 1.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji w formule „zaprojektuj i wybuduj”. 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania funkcjonalne, użytkowe, techniczne oraz jakościowe, został określony w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU), stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 1.3. Program Funkcjonalno-Użytkowy jest dokumentem nadrzędnym w zakresie opisu przedmiotu zamówienia i stanowi podstawę do opracowania dokumentacji projektowej oraz realizacji robót budowlanych. 1.4. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi w PFU, obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami wiedzy technicznej.
Vorherige Bekanntmachung: 140534-2026
Interne Kennung: DZ/1/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego z zastosowaniem procedury odwróconej art. 139 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z Postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4 PZP, z zastrzeżeniem art. 393 ust. 4 PZP, oraz spełniają warunki, określone na podstawie art. 112 ust. 1 PZP. 1) Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 1 oraz w art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy PZP. 2) Wykonawca podlega wykluczeniu także w oparciu o podstawy wykluczenia wskazane w art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jednolity: Dz. U. 2022 r., poz. 835 z późn. zm.) Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia). Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona wraz z oświadczeniem, o którym mowa w zdaniu poprzednim, wykonawca składa oświadczenie o aktualności informacji art. 108
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 42000000 Industrielle Maschinen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zaprojektowanie i budowa budynku pompy ciepła wraz z przynależną infrastrukturą oraz sieciami oraz zaprojektowanie, dostawa, montaż, uruchomienie niezbędnej infrastruktury”. realizowanego w ramach zadania „Budowa efektywnego systemu ciepłowniczego wykorzystującego OZE wraz z magazynem ciepła PEC – Gliwice Sp. z o.o.” – część II z III.
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje Zaprojektowanie i budowa budynku pompy ciepła wraz z przynależną infrastrukturą oraz sieciami oraz zaprojektowanie, dostawa, montaż, uruchomienie niezbędnej infrastruktury”. Zamawiający przewiduje możliwość zlecenia Wykonawcy wykonania wskazanych poniżej prac jako opcji. Zasady i terminy zlecenia prac zostały określone w we wzorze Umowy (pkt 3.2.2 projektu Umowy). W ramach opcji Zamawiający oczekuje wykonania i połączenia rurociągów ciepłowniczych pomiędzy budynkiem pompy ciepła a punktem wpięcia instalacji ciepłowniczej do instalacji ciepłowniczej COŚ Gliwice. Zgodnie z projektem na budowę rurociągi są prowadzone w części jako podziemne a w części jako napowietrzne. Granice punktów styku zostały określone w Załączniku Wytyczne wykonawcy Części I. Szczegółowe zasady włączenia instalacji do instalacji ciepłowniczej COŚ Gliwice należy uzgodnić z COŚ Gliwice. 1.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji w formule „zaprojektuj i wybuduj”. 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania funkcjonalne, użytkowe, techniczne oraz jakościowe, został określony w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU), stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 1.3. Program Funkcjonalno-Użytkowy jest dokumentem nadrzędnym w zakresie opisu przedmiotu zamówienia i stanowi podstawę do opracowania dokumentacji projektowej oraz realizacji robót budowlanych. 1.4. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi w PFU, obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami wiedzy technicznej.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy