2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hulplijn OpenOverGokken
Beschreibung: In de voorbereiding op de toekomstige aanbesteding wil de Kansspelautoriteit de input van de markt betrekken. De informatie die met deze marktconsultatie wordt vergaard, kan worden gebruikt bij de nadere besluitvorming rondom en de invulling van de aanbesteding. Alle partijen die zichzelf hiervoor geschikt achten, worden van harte uitgenodigd mee te denken over de wijze waarop de opdracht het beste in de markt gezet kan worden. Nader te bepalen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: In de voorbereiding op de toekomstige aanbesteding wil de Kansspelautoriteit de input van de markt betrekken. De informatie die met deze marktconsultatie wordt vergaard, kan worden gebruikt bij de nadere besluitvorming rondom en de invulling van de aanbesteding. Alle partijen die zichzelf hiervoor geschikt achten, worden van harte uitgenodigd mee te denken over de wijze waarop de opdracht het beste in de markt gezet kan worden.
Interne Kennung: 1