2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brokerdienstverlening
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt VISTA College een raamovereenkomst te sluiten met één inhuur-broker die fungeert als centraal regiepunt voor alle externe inhuur binnen de organisatie. De broker neemt de bestaande lopende inhuurcontracten over en draagt zorg voor een zorgvuldige en ononderbroken continuering van de dienstverlening. De opdracht omvat de inhuur van externe professionals voor zowel onderwijs- als ondersteunende, beleidsmatige en managementfuncties. De broker verzorgt een gestroomlijnd, transparant en rechtmatig inhuurproces, inclusief uitvraag bij leveranciers, voorselectie van kandidaten, contractering en administratieve afhandeling, en waarborgt naleving van wet- en regelgeving, marktconforme tarieven en tijdige managementinformatie. De geraamde waarde is 8.2 miljoen.
Interne Kennung: 25.051
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt VISTA College een raamovereenkomst te sluiten met één inhuur-broker die fungeert als centraal regiepunt voor alle externe inhuur binnen de organisatie. De broker neemt de bestaande lopende inhuurcontracten over en draagt zorg voor een zorgvuldige en ononderbroken continuering van de dienstverlening. De opdracht omvat de inhuur van externe professionals voor zowel onderwijs- als ondersteunende, beleidsmatige en managementfuncties. De broker verzorgt een gestroomlijnd, transparant en rechtmatig inhuurproces, inclusief uitvraag bij leveranciers, voorselectie van kandidaten, contractering en administratieve afhandeling, en waarborgt naleving van wet- en regelgeving, marktconforme tarieven en tijdige managementinformatie. De geraamde waarde is 8.2 miljoen exclusief BTW.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 25.051
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1