2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS-Dodávky asfaltové emulze na vysprávky vozovek
Beschreibung: Zadavatel provede zavedení dynamického nákupního systému (dále jen DNS). Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky kationaktivní asfaltové emulze pro lokální opravy povrchu vozovek tryskovou metodou. Předmět, technické podmínky, hodnotící kritéria, termín a místo plnění, obchodní a platební podmínky jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy specifikován ve Výzvě k podání nabídek dle § 141 zákona č. 134/2016 Sb.
Vorherige Bekanntmachung: 908-2023
Interne Kennung: SSOKs-CE 296/2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113700 Material zur Ausbesserung von Straßen
5. Los
Los: LOT-0001