383118-2025 - Wettbewerb
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – Przeprowadzenie 20 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Poznaniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeprowadzenie 20 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Poznaniu
Beschreibungświadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 20 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Poznaniu, w ramach projektu pn.: „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków EFS+. Celem realizacji usługi jest - potwierdzone wydaniem odpowiednich zaświadczeń - zdobycie lub uzupełnienie kwalifikacji zawodowych przez osadzonych, poprzez nabycie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych niezbędnych do podjęcia zatrudnienia w wybranym zawodzie, po opuszczeniu jednostki penitencjarnej
Interne KennungOI/ZE.2230.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80530000 Berufsausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzedmiotem zamówienia w części I zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 12 kursów zawodowych
Beschreibung12 cykli usługi szkoleniowej
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części 2 zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 8 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Poznaniu