383212-2025 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – Utrzymanie Systemu Informacji Pasażerskiej (SIP) i Systemu Poboru Opłat za Przejazdy (SPOzP) w pojazdach EZT Szybkiej Kolei Miejskiej sp. z o.o.”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie Systemu Informacji Pasażerskiej (SIP) i Systemu Poboru Opłat za Przejazdy (SPOzP) w pojazdach EZT Szybkiej Kolei Miejskiej sp. z o.o.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie Systemu Informacji Pasażerskiej (SIP) i Systemu Poboru Opłat za Przejazdy (SPOzP) w pojazdach EZT Szybkiej Kolei Miejskiej sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: a) Załącznik nr 2 do SWZ- Opisie przedmiotu zamówienia; b) Załącznik nr 3.1. do SWZ – Istotne Postanowienia Umowy (IPU)- Zadanie 1; c) Załącznik nr 3.2. do SWZ- Istotne Postanowienia Umowy (IPU)- Zadanie 2.
Vorherige Bekanntmachung: 789666-2024
Interne Kennung: OPZ-210-3/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie Systemu Informacji Pasażerskiej (SIP) w pojazdach EZT Szybkiej Kolei Miejskiej sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie Systemu Informacji Pasażerskiej (SIP) w pojazdach EZT Szybkiej Kolei Miejskiej sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: a) Załącznik nr 2 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia; b) Załącznik nr 3.1. do SWZ – Istotne Postanowienia Umowy (IPU)- Zadanie 1;
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: UtrzymanieSystemu Poboru Opłat za Przejazdy (SPOzP) w pojazdach EZT Szybkiej Kolei Miejskiej sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie Systemu Poboru Opłat za Przejazdy (SPOzP) w pojazdach EZT Szybkiej Kolei Miejskiej sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: a) Załącznik nr 2 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia; b) Załącznik nr 3.2. do SWZ- Istotne Postanowienia Umowy (IPU)- Zadanie 2.
Interne Kennung: Zadanie 2