2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja apteki w Szpitalu Powiatowym w Radomsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja apteki szpitalnej polegająca na remonie, przebudowa pomieszczeń APTEKI w BLOKU 8B, 8C i 8D wraz z wyposażeniem dla zadania „Utworzenie Pracowni leków cytotoksycznych i Pracowni leku żywieniowego, wstawienie aptecznego robota magazynującego, rotomatów magazynowych oraz instalacji automatycznych, lekowych szaf bębnowych w Szpitalu Powiatowym w Radomsku. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) opracowanie dokumentacji projektowej, 2) wykonanie robót budowlanych, rozbiórkowych, modernizacyjnych i montażowych, instalacyjnych i wykończeniowych wraz z rozruchem technologicznym i przekazaniem Zamawiającemu obiektu do użytkowania 3) dostawa wyposażenia i urządzeń montowanych na stałe oraz dostawa i montaż wbudowanych urządzeń, białego montażu wraz z armaturą i akcesoriami, zgodnie z projektem i technologią medyczną 4) wyposażenie : a) - Automatyczna lekowa szafa bębnowa do przechowywania,wydawania na podstawie zleceń i zwrotów produktów medycznych 24h/7d minimum 950 skrytek – 2szt oraz minimum 1250 – 2 szt b) - Komora laminarna do pracy z cytostatykami, c) – Komora laminarna do produkcji worków żywieniowych, d) - Mieszalnik płynów jałowych – 1 strzykawkowy, - Mieszalnik płynów jałowych 6 strzykawkowy, e) - Mieszalnik robotyczny do sporządzania leków cytotoksycznych, f) - Mieszalnik żywieniowy, g) – Robot automatycznego przyjmowania, magazynowania i wydawania produktów leczniczych, h) - Stanowisko do dekontaminacji materiałów typu VETOX dla PLC, i) - Stanowisko do dekontaminacji materiałów typu VETOX dla pracowni żywienia i leków pozajelitowych, j) – Śluza materiałowa 6 szt, k) - Wytrząsarka do rekonstytucji leków, l) - Zestaw automatów do wydań produktów medycznych z półkami wielofunkcyjnymi, m) - Zgrzewarka odpadów cytotoksycznych – 2 szt, n) - Dostawa wraz z wdrożeniem oprogramowania bazodanowego do oprogramowania do planowania terapii i przygotowywania indywidualnych leków cytotoksycznych, o) - Dostawa wraz z wdrożeniem oprogramowania służącego do planowania terapii i przygotowywania indywidualnych leków cytotoksycznych 3. Szczegółowy opis zamówienia opisany został w Załączniku nr 1 do Swz - Parametry techniczne i warunki oraz Załącznik nr 2 – Program Funkcjonalno-Użytkowy ( PFU) i Załączniku nr 3- Koncepcja 4. Przedmiot zamówienia nie jest podzielony na części.
Interne Kennung: 720/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31720000 Elektromechanische Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814200 Patientenverwaltungssystem, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest remont, przebudowa pomieszczeń APTEKI w BLOKU 8B, 8C i 8D wraz z wyposażeniem dla zadania „Utworzenie Pracowni leków cytotoksycznych i Pracowni leku żywieniowego, wstawienie aptecznego robota magazynującego, rotomatów magazynowych oraz instalacji automatycznych, lekowych szaf bębnowych w Szpitalu Powiatowym w Radomsku. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) opracowanie dokumentacji projektowej, 2) wykonanie robót budowlanych, rozbiórkowych, modernizacyjnych i montażowych, instalacyjnych i wykończeniowych wraz z rozruchem technologicznym i przekazaniem Zamawiającemu obiektu do użytkowania 3) dostawa wyposażenia i urządzeń montowanych na stałe oraz dostawa i montaż wbudowanych urządzeń, białego montażu wraz z armaturą i akcesoriami, zgodnie z projektem i technologią medyczną 4) wyposażenie : a) - Automatyczna lekowa szafa bębnowa do przechowywania,wydawania na podstawie zleceń i zwrotów produktów medycznych 24h/7d minimum 950 skrytek – 2szt oraz minimum 1250 – 2 szt b) - Komora laminarna do pracy z cytostatykami, c) – Komora laminarna do produkcji worków żywieniowych, d) - Mieszalnik płynów jałowych – 1 strzykawkowy, - Mieszalnik płynów jałowych 6 strzykawkowy, e) - Mieszalnik robotyczny do sporządzania leków cytotoksycznych, f) - Mieszalnik żywieniowy, g) – Robot automatycznego przyjmowania, magazynowania i wydawania produktów leczniczych, h) - Stanowisko do dekontaminacji materiałów typu VETOX dla PLC, i) - Stanowisko do dekontaminacji materiałów typu VETOX dla pracowni żywienia i leków pozajelitowych, j) – Śluza materiałowa 6 szt, k) - Wytrząsarka do rekonstytucji leków, l) - Zestaw automatów do wydań produktów medycznych z półkami wielofunkcyjnymi, m) - Zgrzewarka odpadów cytotoksycznych – 2 szt, n) - Dostawa wraz z wdrożeniem oprogramowania bazodanowego do oprogramowania do planowania terapii i przygotowywania indywidualnych leków cytotoksycznych, o) - Dostawa wraz z wdrożeniem oprogramowania służącego do planowania terapii i przygotowywania indywidualnych leków cytotoksycznych Szczegółowy opis zamówienia opisany został w Załączniku nr 1 do Swz - Parametry techniczne i warunki oraz Załącznik nr 2 – Program Funkcjonalno-Użytkowy ( PFU) i Załączniku nr 3- KoncepcjaPrzedmiot zamówienia nie jest podzielony na części.