See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu elektronicznego II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu elektronicznego: monitory, mobilne komputery dotykowe, laptopy, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki przenośne, komputery all in one, czytniki kodów kreskowych tonery do urządzenia wielofunkcyjnego oraz akcesoria komputerowe, zgodnie z podziałem na części. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 11 do SWZ - projekt umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 759850-2025
Interne Kennung: NH.270.47.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzęt elektroniczny typu 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu elektronicznego: monitory, mobilne komputery dotykowe, laptopy, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki przenośne, tonery do urządzenia wielofunkcyjnego oraz akcesoria komputerowe, zgodnie z podziałem na części. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 11 do SWZ - projekt umowy.
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30232110 Laserdrucker, 30213100 Tragbare Computer, 30230000 Computerbezogene Geräte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji umowy i w terminach w niej przewidzianych, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania i wyczerpania ilości asortymentu objętego umową, Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy asortymentu będącego przedmiotem zamówienia („Opcja”). Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 50% wartości brutto umowy. O skorzystaniu przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca zostanie powiadomiony na piśmie. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji będzie cena jednostkowa określona w formularzu asortymentowo-cenowym- załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Sprzęt elektroniczny typu 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu elektronicznego: monitory, mobilne komputery dotykowe, laptopy, drukarki przenośne, komputery all in one, czytniki kodów kreskowych oraz akcesoria komputerowe, zgodnie z podziałem na części. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 11 do SWZ - projekt umowy.
Interne Kennung: część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30232110 Laserdrucker, 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0005
Titel: Sprzęt elektroniczny typu 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu elektronicznego: urządzenia wielofunkcyjne oraz tonery do urządzenia wielofunkcyjnego zgodnie z podziałem na części. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 11 do SWZ - projekt umowy.
Interne Kennung: część 3
Haupteinstufung (cpv): 30121300 Reproduktionsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte