383253-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kraftfahrzeuge – Nákup 2 ks osobních terénních vozidel 4x4 typu pick-up OPAKOVÁNÍ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup 2 ks osobních terénních vozidel 4x4 typu pick-up OPAKOVÁNÍ
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodání 2 ks stejných nových nepoužitých osobních vozidel typu pick-up dle technické specifikace kupujícího. Blíže vymezeno vzorem kupní smlouvy (dále jen smlouva) a její technickou specifikací.
Interne Kennung2026/101
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001