2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej zadania: Utrzymanie funkcji retencyjnych w Leśnictwie Moczele na cieku Sucha i jego dopływie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia kompletnej dokumentacji geodezyjnej, projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem odpowiednich decyzji administracyjnych pozwalających na wykonanie inwestycji obiektów urządzeń wodnych: 6 przepustów, 2 zbiorniki, 1 zastawka stabilizująca poziom wody w mokradle i 5 progów spowalniających odpływ w Leśnictwie Moczele. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych” współfinansowanego ze środków Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko. Przedmiot zamówienia nie jest podzielony na części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 71324-2026
Interne Kennung: SA.270.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Specyfikacja Warunków Zamówienia ("SWZ") wraz z załącznikami stanowi dokumenty zamówienia. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. W postępowaniu mogą brać udział wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1-6 PZP oraz art. 109 ust. 1 pkt. 1-5 i 7-10 PZP. Szczegółowe informacje dot. podstaw wykluczenia zawarte są w SWZ. Zamawiający formułuje warunki udziału w postępowaniu, które szczegółowo opisane są w SWZ.Szczegółowy wykaz oświadczeń oraz podmiotowych środków dowodowych w celu wykazania braku podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu zawarty jest w SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71313000 Umwelttechnische Beratung, 71313440 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung im Bau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej zadania: Utrzymanie funkcji retencyjnych w Leśnictwie Moczele na cieku Sucha i jego dopływie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia kompletnej dokumentacji geodezyjnej, projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem odpowiednich decyzji administracyjnych pozwalających na wykonanie inwestycji obiektów urządzeń wodnych: 6 przepustów, 2 zbiorniki, 1 zastawka stabilizująca poziom wody w mokradle i 5 progów spowalniających odpływ w Leśnictwie Moczele. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych” współfinansowanego ze środków Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko.