2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynajem kotłów wodnych gazowych wraz z transportem, posadowieniem i montażem oraz demontażem po wynajmie w TAURON Ciepło sp. z.o.o. w Elektrociepłowni EC2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Wynajem kotłów wodnych gazowych wraz z transportem, posadowieniem i montażem oraz demontażem po wynajmie w TAURON Ciepło sp. z.o.o. w Elektrociepłowni EC2”. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w Projektowanych postanowieniach Umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), w szczególności poprzez: Zakres rzeczowy Przedmiotu Umowy (Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowieniach Umowy).
Vorherige Bekanntmachung: 276351-2026
Interne Kennung: PZP/TC/02789/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 Pzp, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44621210 Boiler
5. Los
Los: LOT-0001