2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka interiérového vybavení – Kulturní centrum Stará radnice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky a montáž interiérového vybavení kulturního centra Stará radnice na adrese nám. Republiky 294/24, 591 01 Žďár nad Sázavou, včetně provedení souvisejících dodávek a služeb. Podrobnější informace o předmětu veřejné zakázky jsou obsaženy v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: DBID 1247
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku ve smyslu § 100 odst.1 ZZVZ spočívající v možnosti prodloužení termínu pro dokončení a předání díla dle odst. 20 návrhu smlouvy