2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka trolejbusů pro DP města Hradce Králové
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávku až 31 kusů městských nízkopodlažních trolejbusů pro provoz MHD v Hradci Králové a dále uzavření servisní smlouvy o poskytování záručního a pozáručního servisu a dodávek náhradních dílů. Rámcová dohoda bude uzavřena s platností do 31. 12. 2028, s jedním vybraným dodavatelem. Předmětem Rámcové dohody je úprava vzájemných práv a povinností s ohledem na zadávání sektorových veřejných zakázek na základě Rámcové dohody. Při uzavírání Prováděcích smluv bude postupováno v souladu s pravidly pro uzavírání prováděcích smluv dle čl. 4 Rámcové dohody. Předmětem jednotlivých veřejných zakázek zadávaných na základě uzavřené Rámcové dohody bude dodávka až 31 kusů nízkopodlažních městských trolejbusů (dále také jako „vozidlo“ nebo „trolejbus“), přičemž platí, že půjde nejvýše o 18 ks standardních trolejbusů s pomocným bateriovým pohonem se dvěma nápravami (12 m) a 13 ks kloubových trolejbusů s pomocným bateriovým pohonem se třemi nápravami (18 m).
Interne Kennung: Dodávka trolejbusů pro DP města Hradce Králové
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622300 Oberleitungsbusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávku až 31 kusů městských nízkopodlažních trolejbusů pro provoz MHD v Hradci Králové (dále jako „Rámcová dohoda“) a dále uzavření servisní smlouvy o poskytování záručního a pozáručního servisu a dodávek náhradních dílů. Rámcová dohoda bude uzavřena s platností do 31. 12. 2028, s jedním vybraným dodavatelem. Předmětem Rámcové dohody je úprava vzájemných práv a povinností s ohledem na zadávání sektorových veřejných zakázek na základě Rámcové dohody. Při uzavírání Prováděcích smluv bude postupováno v souladu s pravidly pro uzavírání prováděcích smluv dle čl. 4 Rámcové dohody. Předmětem jednotlivých veřejných zakázek zadávaných na základě uzavřené Rámcové dohody bude dodávka až 31 kusů nízkopodlažních městských trolejbusů (dále také jako „vozidlo“ nebo „trolejbus“), přičemž platí, že půjde nejvýše o 18 ks standardních trolejbusů s pomocným bateriovým pohonem se dvěma nápravami (12 m) a 13 ks kloubových trolejbusů s pomocným bateriovým pohonem se třemi nápravami (18 m).