2. Verfahren
Verfahren
Titel: Programmateam opvang ontheemden Oekraïne
Beschreibung: De gemeenten willen de uitvoering van de gemeentelijke taak ten aanzien van de opvang van ontheemden uit Oekraïne onderbrengen bij één opdrachtnemer. Deze opdrachtnemer levert een multidisciplinair team dat ten minste voorziet in programmamanagement, beleidsadvies, projectcontrol, juridisch advies, gebouw- en locatiebeheer, administratieve ondersteuning, advies op het gebied van maatschappelijke ontwikkeling en ondersteuning bij planologie en vastgoed. Circa 400 Oekrainers
Interne Kennung: HLT HIL/LIS/TEY 202512 PRJ-2600066
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De openbare procedure bestaat uit één fase. Ondernemers worden uitgenodigd om in te schrijven (een offerte uit te brengen) op basis van het onderhavige aanbestedingsdocument en de bijlagen. Op basis van beste prijs/kwaliteit verhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1