See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety (znak sprawy: AEZ/S-007/2026)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa modeli anatomicznych w podziale na części zamówienia, zwane dalej “Pakietami numer od 1 do 10”: 1) Pakiet numer 1: Model szkieletu człowieka na statywie; 2) Pakiet numer 2: Model mózgu z tętnicami; 3) Pakiet numer 3: Trenażer do iniekcji doszpikowych; 4) Pakiet numer 4: Model kręgosłupa na statywie; 5) Pakiet numer 5: Model mózgu; 6) Pakiet numer 6: Treningowa autostrzykawka; 7) Pakiet numer 7: Model torsu z otwartymi plecami; 8) Pakiet numer 8: Symulator otyłości; 9) Pakiet numer 9: Model do pielęgnacji odleżyn; 10) Pakiet numer 10: Pokrowiec na fantom; - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik numer 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, zwanych dalej ,,Pakietami numer od 1 do 10” został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, które stanowią odpowiednio Załączniki numer 2.1-2.10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 145040-2026
Interne Kennung: AEZ/S-007/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej „ustawą”, aktów wykonawczych do ustawy. 2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy. 3. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 5. Wykonawca powinien zapoznać się z „SWZ”. 6. Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy. 7. Informacja o sposobie złożenia oferty i komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami za pośrednictwem platformy eZamawiający, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl, określa Rozdział XVII SWZ. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi Platformy „e-zamawiający”, znajdują się na platformie „eZamawiający” (https://wum.ezamawiajacy.pl), w zakładce „Baza Wiedzy”. 8. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania: 1) na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy, 2) wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz.UE.L Nr 229, str. 1 ze zm.). 9. Zamawiający odrzuci ofertę, w przypadku zaistnienia okoliczności, o których mowa w art. 226 ust. 1 ustawy lub Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. a), wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. lub Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c), który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia potwierdzającego brak podstaw wykluczenia, o którym mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. 10. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia, o których mowa w Rozdziale VIII SWZ, Wykonawca zobowiązany jest złożyć dokumenty opisane w Rozdziale X i XIV SWZ. 11. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 12. Przedmiotowe środki dowodowe: Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych 13. Termin związania ofertą wynosi 90 dni, tj. do 5 lipca 2026 roku. 14. Administratorem danych osobowych jest: WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY, ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa reprezentowany przez Rektora WUM. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w rozdziale XXVII SWZ. 15. Zamawiający nie określa szczegółowych warunków udziału w postępowaniu 16. Zamówienie realizowane jest w ramach przedsięwzięcia pn.: „Innowacyjna Dydaktyka = Medycyna Przyszłości - rozbudowa i unowocześnienie bazy dydaktycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego”, sfinansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D2.1.1: Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne, na podstawie umowy o dofinasowanie nr KPOD.07.05-IP.10-0020/24/KPO/1210/2025/94 z dnia 12.06.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet numer 1: Model szkieletu człowieka na statywie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa modelu szkieletu człowieka na statywie - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik numer 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiący Załączniki numer 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet numer 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet numer 2: dostawa modelu mózgu z tętnicami
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa modelu mózgu z tętnicami - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik numer 6 do SWZ 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiący Załączniki numer 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet numer 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet numer 3: dostawa trenażera do iniekcji doszpikowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa trenażera do iniekcji doszpikowych - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik numer 6 do SWZ 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załączniki numer 2.3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet numer 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet numer 4: dostawa modelu kręgosłupa na statywie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa modelu kręgosłupa na statywie - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik numer 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załączniki numer 2.4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet numer 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet numer 5: dostawa modelu mózgu
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa modelu mózgu - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik numer 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załączniki numer 2.5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet numer 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet numer 6: dostawa treningowej autostrzykawki
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa treningowej autostrzykawki - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik numer 6 do SWZ 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załącznik numer 2.6 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet numer 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet numer 7: dostawa torsu z otwartymi plecami
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa trenażera do iniekcji podskórnych - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik numer 6 do SWZ 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załącznik numer 2.7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet numer 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet numer 8: dostawa symulatora otyłości
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa symulatora otyłości - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik numer 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załącznik numer 2.8 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet numer 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet numer 9: dostawa modelu do pielęgnacji odleżyn
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa do pielęgnacji odleżyn - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik numer 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załącznik numer 2.9 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet numer 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet numer 10: dostawa pokrowców na fantom
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa pokrowców na fantom - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik numer 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załącznik numer 2.10 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet numer 10