383412-2026 - Ergebnis
Polen – Beratungsdienste – "Usługa indywidualnego doradztwa w zakresie upowszechniania i stosowania aspektów i klauzul społecznych w zamówieniach publicznych dla kadr Jednostek Samorządu Terytorialnego (dalej JST) oraz Podmiotów Ekonomii Społecznej (dalej PES) z terenu województwa łódzkiego."
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Usługa indywidualnego doradztwa w zakresie upowszechniania i stosowania aspektów i klauzul społecznych w zamówieniach publicznych dla kadr Jednostek Samorządu Terytorialnego (dalej JST) oraz Podmiotów Ekonomii Społecznej (dalej PES) z terenu województwa łódzkiego."
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Usługa doradztwa indywidualnego doradztwa w zakresie upowszechniania i stosowania aspektów i klauzul społecznych w zamówieniach publicznych dla kadr Jednostek Samorządu Terytorialnego (dalej JST) oraz Podmiotów Ekonomii Społecznej (dalej PES) z terenu województwa łódzkiego”. 2. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany jest w Załączniku nr 4 do niniejszej SWZ. 3. Kod CPV: 85312320-8 Usługi doradztwa
Vorherige Bekanntmachung99854-2026
Interne Kennung1/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312320 Beratungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312320 Beratungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Usługa indywidualnego doradztwa w zakresie upowszechniania i stosowania aspektów i klauzul społecznych w zamówieniach publicznych dla kadr Jednostek Samorządu Terytorialnego (dalej JST) oraz Podmiotów Ekonomii Społecznej (dalej PES) z terenu województwa łódzkiego”
BeschreibungSzczegółowo przedmiot zamówienia opisany jest w Załączniku nr 4 do SWZ
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji