2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przystosowanie i wyposażenie pomieszczeń budynku Centrum Symulacji Medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na potrzeby laboratorium cyfrowej rzeczywistości VR CAVE.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przystosowanie pomieszczeń na potrzeby laboratorium cyfrowej rzeczywistości VR CAVE w budynku Centrum Symulacji Medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w tym prace budowlane w celu adaptacji pomieszczeń, dostawa i instalacja sprzętu oraz akcesoriów, szkolenia z obsługi systemu. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację inwestycji w systemie „zaprojektuj i wybuduj” obejmującej pomieszczenie A0.12 o powierzchni 104m2 oraz pomieszczenie A0.12a o powierzchni 13 m2 usytuowane na parterze oraz pomieszczenie A3.26 o powierzchni 47,91 m2 usytuowane na III piętrze oraz budynku Centrum Symulacji Medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pawińskiego 3A, 02-106 Warszawa. Program funkcjonalno-użytkowy (PFU) stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Wymagania względem systemu i sprzętu, którego dostarczenie ujęte jest w zakresie zobowiązania Wykonawcy zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ). Zamawiający informuje, że ze względu na rozmiar udostępnianych dokumentów Załącznik nr 1 do „Programu Funkcjonalno-Użytkowego” (załącznik nr 1 do SWZ) został opublikowany pod następującym odnośnikiem: https://pierog-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/kancelaria_pierog_onmicrosoft_com/ElFDnuBZqZ9Eu_Y2ron-S_0B_LJ7spy1FVlLI1oRQmfmNw?e=GcUEFm Zakres zamówienia został podzielony następujące etapy: 1) Etap I – wykonanie DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ; 2) Etap II – wykonanie ROBÓT; 3) Etap III – dostawa, instalacja, uruchomienie SYSTEMU wraz z montażem SPRZĘTU i przeprowadzeniem szkolenia. Wykonawca wykona zamówienie w terminie do 15 czerwca 2026 r. Poszczególne etapy zamówienia zostaną wykonane w terminach: 1) Etap I – 21 dni od dnia zawarcia umowy; 2) Etap II – 45 dni od dnia ukończenia etapu I; 3) Etap III – do 15 czerwca 2026 r. ZAMAWIAJĄCY ORGANIZUJE OBLIGATORYJNĄ WIZJĘ LOKALNĄ - TERMIN WSKAZANY w Rozdziale II ust. 7 pkt 1 SWZ Miejsce spotkania: Hol główny Centrum Symulacji Medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pawińskiego 3A, 02-106 Warszawa. Uczestnictwo w wizji lokalnej jest obligatoryjne – udział w wizji lokalnej jest warunkiem złożenia oferty w postępowaniu, a brak odbycia wizji będzie skutkował odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp. Wykonawcy, którzy chcą wziąć udział w wizji lokalnej, zobowiązani są do zgłoszenia chęci uczestnictwa w wizji lokalnej za pośrednictwem Platformy zakupowej https://pierog.ezamawiajacy.pl. Wniosek o udział w wizji należy złożyć z wyprzedzeniem, najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień przeprowadzenia wizji lokalnej. Uprzednie zgłoszenie uczestnictwa w wizji lokalnej ma na celu usprawnienie przeprowadzenia wizji lokalnej z uwzględnieniem liczby uczestników. We wniosku o wzięcie udziału w wizji lokalnej należy wskazać: 1) termin, 2) imię i nazwisko uczestnika wizji lokalnej, 3) dane Wykonawcy, w imieniu którego osoba, o której mowa w pkt 2, będzie brała udział w wizji lokalnej. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („do no significant harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia, co najmniej w zakresie określonym w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: AEZ/S-202/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48520000 Multimediasoftwarepaket, 34152000 Übungssimulatoren, 32322000 Multimediaausrüstung, 33735000 Arbeitsschutzbrillen mit Seitenschutz, 30231300 Bildschirme, 72212517 Entwicklung von IT-Software, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001