2. Verfahren
Verfahren
Titel: het ontwikkelen en verspreiden van een sensibiliseringscampagne over fast fashion voor rekening van de FOD Volksgezondheid, Veiligheid van de Voedselketen en Leefmilieu
Beschreibung: het ontwikkelen en verspreiden van een sensibiliseringscampagne over fast fashion voor rekening van de FOD Volksgezondheid, Veiligheid van de Voedselketen en Leefmilieu
Interne Kennung: DGEM/DPPC/AC/26012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DGEM/DPPC/AC/26012 - 1
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft het uitwerken, verspreiden en evalueren van een sensibiliseringscampagne over fast fashion. De campagne is gericht naar jongeren tussen 15 en 25 jaar en moet hen bewustmaken van de negatieve gevolgen van overconsumptie van fast fashion en hen aanmoedigen tot een duurzamer kledinggedrag. Het gaat daarbij om het uitwerken van een strategie, een creatief concept, ontwikkeling van communicatiemateriaal, de verspreiding van de materialen en een evaluatie. De aankoop van mediaruimte en eventuele partnersamenwerkingen (bijvoorbeeld met influencers) moeten worden opgenomen in de offerte.
Interne Kennung: 1