383520-2025 - Ergebnis
Polen – Projektaufsicht und Dokumentation – Usługa kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap I
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie Usługi kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu "e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap, dla gmin: Fajsławice, Izbica, obszaru wiejskiego i Żółkiewka, Izbica - Miasto
Vorherige Bekanntmachung533535-2024
Interne KennungOR.272.6.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests, 72316000 Datenanalyse
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap I gmina Fajsławice.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie Usługi kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap I gmina Fajsławice - opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ. Dokumenty dotyczące wykonania pracy geodezyjnej będącej przedmiotem kontroli w ramach niniejszego zamówienia dostępne są pod następującym adresami: http://bpg.powiat.lublin.pl/Etap1-geodezja2/Czesc%2010%20-%20Powiat%20Krasnostawski%2C%20gmina%20Fajslawice%20%28zal.%20nr%2010%20do%20SWZ%29.zip
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelUsługa kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap I: gmina Izbica - obszar wiejski.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap I gmina Izbica - obszar wiejski. Opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 2 do SWZ. Dokumenty dotyczące wykonania pracy geodezyjnej będącej przedmiotem kontroli w ramach niniejszego zamówienia dostępne są pod następującym adresami: http://bpg.powiat.lublin.pl/Etap1-geodezja2/Czesc%2011%20-%20Powiat%20Krasnostawski%2C%20gmina%20Izbica%20-%20obszar%20wiejski%20%28zal %20nr%2011%20do%20SWZ%29.zip
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelUsługa kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap I: gmina miasto Izbica.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap I: gmina miasto Izbica - opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ. Dokumenty dotyczące wykonania pracy geodezyjnej będącej przedmiotem kontroli w ramach niniejszego zamówienia dostępne są pod następującym adresami: http://bpg.powiat.lublin.pl/Etap1-geodezja2/Czesc%2012%20-%20Powiat%20Krasnostawski%2C%20miasto%20Izbica%20%28zal.%20nr%2012%20do%20SWZ%29.zip
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelUsługa kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap I: gmina Żółkiewka.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap I gmina Żółkiewka - opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 4 do SWZ. Dokumenty dotyczące wykonania pracy geodezyjnej będącej przedmiotem kontroli w ramach niniejszego zamówienia dostępne są pod następującym adresami: http://bpg.powiat.lublin.pl/Etap1-geodezja2/Czesc%2013%20-%20Powiat%20Krasnostawski%2C%20gmina%20Zolkiewka%20%28zal.%20nr%2013%20do%20SWZ%29.zip
Interne KennungCzęść 4