383564-2026 - Wettbewerb
Polen – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – 53/ZP/26 DOSTAWA AKCESORIÓW SAMOCHODOWYCH ORAZ TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel53/ZP/26 DOSTAWA AKCESORIÓW SAMOCHODOWYCH ORAZ TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych (części samochodowych), akcesoriów samochodowych.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelZADANIE NR 1
BeschreibungZgodnie z formularzem cenowym- załącznik nr 1 do SWZ. Towary muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, odpowiadać obowiązującym normom z zakresu gatunku pierwszego oraz spełniać wymagania techniczno – jakościowe określone w dokumentacji technicznej producenta na dany wyrób. Towar musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu fabrycznym z zabezpieczeniami stosowanymi przez producenta. Opakowanie musi umożliwić pełną identyfikację towaru np. ilość, rodzaj, parametry, data ważności itp. bez konieczności naruszania opakowania.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy, maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego w sytuacji wystąpienia dodatkowych potrzeb. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę.
LosLOT-0002
TitelZADANIE NR 2
LosLOT-0003
TitelZADANIE NR 3
LosLOT-0004
TitelZADANIE NR 4
LosLOT-0005
TitelZADANIE NR 5
LosLOT-0006
TitelZADANIE NR 6
LosLOT-0007
TitelZADANIE NR 7
LosLOT-0008
TitelZADANIE NR 8