2. Verfahren
Verfahren
Titel: Soorten managementplan (SMP)
Beschreibung: Het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Reimerswaal, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor het ‘Soorten management plan’ aan te besteden. 0
Interne Kennung: K012341
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan worden verlengd indien opdrachtgever de optionele werkzaamheden voor het uitvoeren van de monitoring door opdrachtnemer wil laten uitvoeren. De overeenkomst wordt in dat geval verlengd voor de duur zoals opgenomen in de gebiedsgerichte omgevingsvergunning voor flora- en fauna-activiteiten. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging.