38362-2026 - Wettbewerb
Polen – Molkereierzeugnisse – ZP/CZD/009/26 DOSTAWA NABIAŁU, WARZYW, MROŻONEK, TŁUSZCZY – 4 pakiety
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP/CZD/009/26 DOSTAWA NABIAŁU, WARZYW, MROŻONEK, TŁUSZCZY – 4 pakiety
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nabiału, warzyw, mrożonek i tłuszczy– 4 pakiety na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. 1,2 i 5 do swz. ......................... Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ). ......................... Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy – tzw. procedury odwróconej. Zamawiający zastrzega sobie możliwość w pierwszej kolejności dokonać badania i oceny ofert pod kątem przesłanek odrzucenia ofert oraz kryteriów oceny ofert określonych w Rozdziale XIX SWZ, po czym dopiero wyłącznie w odniesieniu do wykonawcy, którego oferta - zgodnie z kryteriami oceny ofert – została najwyżej oceniona, dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, w zakresie braku podstaw wykluczenia na podstawie złożonego wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w Rozdziale XV pkt. 1.1. swz.
Interne KennungZP/CZD/009/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331100 Frisches oder tiefgekühltes Gemüse, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15430000 Speisefette
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 1- NABIAŁ
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nabiału: 1. Drożdże piekarskie świeże 2. "Kefir naturalny 2% 3. "Mleko krowie 0% tłuszczu " 4. Mleko krowie 2% tłuszczu 5. Ser typu feta , sałatkowy 6. Ser topiony śmietankowy 7. Ser twarogowy półtłusty, 8. Ser twarogowy chudy < 0,5 % T 9. "Ser żółty: gołda, morski lub podlaski podpuszczkowy, dojrzewajacy twardy 10. Śmietana 18% - 11. Śmietana lub śmietanka 30% 12. Śmietana lub śmietanka tortowa lub kremowa 36% 13. Jogurt naturalny 0%-0,1 % tłuszczu 14. Jogurt naturalny 2% tłuszczu 15. Ser Mascarpone rodzaj sera produkowany z czystej śmietanki 16. Ser mozarella w zalewie ser podpuszczkowy, niedojrzewajacy, 17. Ser pleśniowy dojrzewający podukowany z mleka krowiego, 18. ciasto francuskie-rodzaj ciasta o specyficznej warstwowej strukturze w postaci cieniutkich listków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się z formularzu cenowym zał. 5 do swz.
Interne KennungPAKIET 1- NABIAŁ
LosLOT-0002
TitelPAKIET 2- WARZYWA
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw: 1. Awokado, 2. Bakłażan świeży 3. Botwina cała; 4. Brukselka, 5. Burak cały, 6. Cebula cała, 7. Cukinia świeża, 8. Czosnek zdrowy; 9. Dynia odmiana jadalna, 10. Fasola szparagowa świeża, 11. Kalafior cały, 12. Kapusta biała 13. Kapusta czerwona 14. Kapusta kwaszona 15. Kapusta pekińska 16. koper ogrodowy 17. Marchew cała, 18. Ogórek cały 19. Ogórek kwaszony 20. Papryka świeża 21. Pieczarka uprawna 22. Pietruszka, korzeń 23. Pietruszka, l 24. Pomidor 25. Pomidorki koktajlowe 26. Por cały, 27. Rabarbar 28. Rzodkiewka zdrowa 29. Sałata cała, 30. Sałata karbowana świeża, 31. Sałata lodowa 32. Seler korzeniowy 33. Szczypiorek 34. Sałata rukola 35. Seler naciowy 36. Szparagi 37. Szpinak 38. Szczaw 39. Zioła 40. Ziemniaki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym zał. 5 do swz
Interne KennungPAKIET 2- WARZYWA
Haupteinstufung (cpv): 15331100 Frisches oder tiefgekühltes Gemüse
LosLOT-0003
TitelPAKIET 3- MROŻONKI
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nabiału: 1. 1. Brokuły 2. Brukselka 3. Bukiet warzyw kwiatowy. 4. Fasolka szparagowa cięta 5. Frytki karbowane - 6. Groszek zielony 7. Kalafior 8. Kurki 9. Podgrzybki 10. Marchewka 11. Marchewka z groszkiem P 12. Mieszanka kompotowa wieloskładnikowa 13. Szpinak liściasty 14. Szpinak mrożony rozdrobniony; 15. Truskawki bez szypułek 16. Maliny owoce 17. Włoszczyzna w paski 18. Placki ziemniaczane 19. Porzeczka czarna: 20. Wiśnia: 21. Jagody owoce całe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się z formularzu cenowym zał. 5 do swz.
Interne KennungPAKIET 3 - MROŻONKI
Haupteinstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
LosLOT-0004
TitelPAKIET 4- TŁUSZCZE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nabiału: 1. 1. "Frytura 2. Mix tłuszczowy minimum 62% do smarowania pieczywa. 3. Margaryna miękka, bezmleczna wysokogatunkowa margaryna kubkowa, 4. Margaryna miękka, wysokogatunkowa margaryna kubkowa, 5. "Margaryna do pieczenia, gotowania i smażenia 6. "Masło śmietankowe extra 82% tłuszczu 7. "Olej rzepakowy lub słonecznikowy 100% z pierwszego tłoczenia 8. "Olej uniwersalny 9. Oliwa z oliwek extra virgin Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się z formularzu cenowym zał. 5 do swz.
Interne KennungPAKIET 4- TŁUSZCZE
Haupteinstufung (cpv): 15430000 Speisefette