383625-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Dostosowanie powiatowej bazy danych EGiB oraz aktualizacja bazy danych EGiB Powiatu Wadowickiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostosowanie powiatowej bazy danych EGiB oraz aktualizacja bazy danych EGiB Powiatu Wadowickiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja zadań w zakresie dostosowania powiatowej bazy danych EGiB oraz aktualizacji bazy danych EGiB Powiatu Wadowickiego.
Interne KennungNIZ.272.PN.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung, 72312000 Dateneingabe
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadań w zakresie dostosowania powiatowej bazy danych EGiB oraz aktualizacji bazy danych EGiB Powiatu Wadowickiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – warunki techniczne, projektowane postanowienia umowy Załącznik nr 4 do SWZ