2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het aanstellen van een Controle Organisme voor Tabor vzw en haar Partnerorganisaties.
Beschreibung: Technische Controles aan gebouwen, installaties en aan machines van Tabor en haar Partnerorganisaties, gelegen in de regio Vlaanderen en Brussel. Deze opdracht omvat alle éénmalige (indienststellings-) en periodieke controles die wettelijk moeten worden uitgevoerd door een EDTC – Externe Dienst voor Technische Controles en omvatten de keuringsdomeinen elektriciteit, hef- en hijstoestellen en aanverwante toestellen, branddetectie en aanverwanten en druk- en drukrecipiënten. Deze keuringen vormen een essentieel onderdeel van het veiligheidsdossier van elke werkplek, zoals wettelijk voorzien.
Interne Kennung: CON0817_Controle Organisme
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CON0817_Controle Organisme - 1
Beschreibung: Technische Controles aan gebouwen, installaties en aan machines van Tabor en haar Partnerorganisaties, gelegen in de regio Vlaanderen en Brussel. Deze opdracht omvat alle éénmalige (indienststellings-) en periodieke controles die wettelijk moeten worden uitgevoerd door een EDTC – Externe Dienst voor Technische Controles en omvatten de keuringsdomeinen elektriciteit, hef- en hijstoestellen en aanverwante toestellen, branddetectie en aanverwanten en druk- en drukrecipiënten.
Interne Kennung: 1