2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe świadczenie usług pralniczych i dezynfekcyjnych na potrzeby Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług pralniczych, zgodnie z wymogami sanitarno-epidemiologicznymi dla procesów dezynfekcji i prania, w zależności od asortymentu, wraz z dzierżawą bielizny szpitalnej i odzieży operacyjnej oraz wdrożenie elektronicznego systemu bezdotykowej identyfikacji prania RFID UHF/HF, wraz z transportem i dostawą bielizny szpitalnej oraz naprawą bielizny i odzieży szpitalnej, jak również dzierżawa dystrybutora wydającego odzież oraz zbierającego odzież w przestrzeni Bloku Operacyjnego.
Interne Kennung: AZP.350.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln, 98393000 Dienstleistungen in der Maßschneiderei
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług pralniczych, zgodnie z wymogami sanitarno-epidemiologicznymi dla procesów dezynfekcji i prania, w zależności od asortymentu, wraz z dzierżawą bielizny szpitalnej i odzieży operacyjnej oraz wdrożenie elektronicznego systemu bezdotykowej identyfikacji prania RFID UHF/HF, wraz z transportem i dostawą bielizny szpitalnej oraz naprawą bielizny i odzieży szpitalnej, jak również dzierżawa dystrybutora wydającego odzież oraz zbierającego odzież w przestrzeni Bloku Operacyjnego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego, zakres przedmiotu zamówienia, sposób jego realizacji zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Ilość asortymentu przeznaczonego do prania została zawarta w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Wykonawca będzie stosował środki piorące i dezynfekujące dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach określonych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.