2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer, onderhoud en vervanging Gemalen
Beschreibung: Binnen de opdracht valt het dag dagelijks beheer en onderhoud van alle gemalen en bergbezink voorzieningen en bijbehorende constructies. Hieronder valt: - Het jaarlijks reinigen en inspecteren van de betreffende assets; - Het uitvoeren van benodigde keuringen aan de betreffende assets; - Het uitvoeren van cyclisch en preventief onderhoud; - Het verhelpen en oplossen van storingen en calamiteiten gedurende 24 uur per dag 365 dagen per jaar; - Het aannemen en registeren van storingen en meldingen via verschillende platformen voor 24 uur per dag 7 dagen in de week 52 weken per jaar; - Het opstellen van rapportages ten aanzien van assetmanagement. De exacte werkzaamheden en aantallen staan beschreven in het beschrijvend document en het programma van eisen.
Interne Kennung: 569541
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd van de Overeenkomst is twee jaar, waarna de Overeenkomst maximaal tweemaal verlengd kan worden voor de duur van één jaar. Na afloop van deze looptijd eindigt de Overeenkomst van rechtswege.