See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Opieka Wytchnieniowa” dla JST – edycja 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opieki wytchnieniowej dla 9 osób niepełnosprawnych, w tym 4 osób dorosłych posiadających orzeczenie o niepełnosprawności oraz 5 dzieci posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. Beneficjenci programu zostali wytypowani po rozeznaniu środowiska przez MOPS w Pelplinie. Struktura dla członków rodzin lub opiekunów sprawujących bezpośrednią opiekę nad osobami niepełnosprawnymi w ilości do 2040 godzin realizowanych od dnia udzielenia (nie wcześniej niż od 1 maja 2025 r.) zamówienia do 31 grudnia 2025 roku na terenie Gminy Pelplin. Opieka wytchnieniowa świadczona będzie zarówno w dni powszednie to jest od poniedziałku do piątku jak i w zależności od zapotrzebowania również w dni wolne od pracy to jest soboty i niedziele oraz święta. Struktura świadczonych usług będzie obejmować bieżące wsparcie w funkcjonowaniu osoby niepełnosprawnej i tym samym odciążenie opiekunów osób niepełnosprawnych. Opieka wytchnieniowa świadczona będzie przez między innymi poprzez nadzór nad prawidłowym przebiegiem porządku dnia osoby niepełnosprawnej, zapewnienia jej wsparcia psychicznego i fizycznego, pomoc w załatwianiu codziennych spraw, w tym potrzeb fizjologicznych, podanie posiłków, zrobienie zakupów, wyjście na spacer a także rozwój psychofizyczny.Planowana liczba godzin opieki wytchnieniowej w formie pobytu dziennego, które będą świadczone osobom o znacznym niepełnosprawności -840 godzin ; liczba godzin opieki wytchnieniowej w formie pobytu dziennego, które będą świadczone dzieciom z orzeczeniem o niepełnosprawności- 1200 godzin.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001