383680-2025 - Wettbewerb
Polen – Labormöbel – Branżowe Centrum Umiejętności w Krakowie w dziedzinie Pożarnictwo - Przebudowa budynku nr 13 – wyposażenie pomieszczeń dydaktycznych i administracyjno-biurowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBranżowe Centrum Umiejętności w Krakowie w dziedzinie Pożarnictwo - Przebudowa budynku nr 13 – wyposażenie pomieszczeń dydaktycznych i administracyjno-biurowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Krakowie w dziedzinie Pożarnictwo - Przebudowa budynku nr 13 – wyposażenie pomieszczeń dydaktycznych i administracyjno-biurowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.1-1.11. Opis przedmiotu zamówienia w oddzielnym pliku dostępny na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://sapsp.ezamawiajacy.pl. Postępowanie podzielone jest na części: Część 1 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - lingwistyczno-informatycznej oraz informatycznej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 2 Wyposażenie pracowni dydaktycznej - armatury gaśniczej i środków ochrony indywidualnej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 3 Wyposażenie pracowni dydaktycznej - mechaniki dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 4 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - taktyki działań ratowniczych, ratownictwa medycznego, taktyki zwalczania pożarów dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 5 Wyposażenie pracowni dydaktycznej - profilaktyki dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 6 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 7 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania oraz środków gaśniczych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 8 Wyposażenie pracowni dydaktycznej - sprzętu silnikowego i ratownictwa technicznego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 9 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - dostawa środków dydaktycznych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 10 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - środki dydaktyczne oświetlenia awaryjnego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 11 Wyposażenie pomieszczeń administracyjno-biurowych dla kadry dydaktycznej oraz pomieszczeń higieniczno-sanitarnych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.
Interne KennungWK.2371.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Wyposażenie pracowni dydaktycznych - lingwistyczno-informatycznej oraz informatycznej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - lingwistyczno-informatycznej oraz informatycznej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.1.
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Wyposażenie pracowni dydaktycznej - armatury gaśniczej i środków ochrony indywidualnej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznej - armatury gaśniczej i środków ochrony indywidualnej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.2.
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 42122130 Wasserpumpen, 38420000 Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Wyposażenie pracowni dydaktycznej - mechaniki dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznej - mechaniki dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.3.
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 39100000 Möbel
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Wyposażenie pracowni dydaktycznych - taktyki działań ratowniczych, ratownictwa medycznego, taktyki zwalczania pożarów dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - taktyki działań ratowniczych, ratownictwa medycznego, taktyki zwalczania pożarów dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.4.
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Wyposażenie pracowni dydaktycznej - profilaktyki dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznej - profilaktyki dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.5.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44423400 Schilder und Zubehör, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - Wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.6.
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38300000 Messinstrumente, 42122500 Laborpumpen und Zubehör, 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 - Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania oraz środków gaśniczych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania oraz środków gaśniczych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.7.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 39100000 Möbel
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 - Wyposażenie pracowni dydaktycznej - sprzętu silnikowego i ratownictwa technicznego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznej - sprzętu silnikowego i ratownictwa technicznego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.8.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44510000 Werkzeug, 42120000 Pumpen und Kompressoren
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 - Wyposażenie pracowni dydaktycznych - dostawa środków dydaktycznych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - dostawa środków dydaktycznych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.9.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 43812000 Sägevorrichtungen, 44510000 Werkzeug
LosLOT-0010
TitelCzęść 10 - Wyposażenie pracowni dydaktycznych - środki dydaktyczne oświetlenia awaryjnego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - środki dydaktyczne oświetlenia awaryjnego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.10.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente, 44510000 Werkzeug, 39180000 Labormöbel, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
LosLOT-0011
TitelCzęść 11 - Wyposażenie pomieszczeń administracyjno-biurowych dla kadry dydaktycznej oraz pomieszczeń higieniczno-sanitarnych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pomieszczeń administracyjno-biurowych dla kadry dydaktycznej oraz pomieszczeń higieniczno-sanitarnych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.11.