See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pielęgnacja zieleni (utrzymanie i koszenie trawników, przycinka i pielęgnacja krzewów) na nieruchomościach będących w zasobie OR w Olsztynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja zieleni (utrzymanie i koszenie trawników, przycinka i pielęgnacja krzewów) na nieruchomościach będących w zasobie OR w Olsztynie w podziale na części. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty częściowej na wybraną część zamówienia. Zamówienie zostało podzielone na 14 części.
Vorherige Bekanntmachung: 206607-2026
Interne Kennung: BP-DZP.2610.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77342000 Heckenschnitt, 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pielęgnacja zieleni Bartoszyce (teren zielony)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja zieleni (utrzymanie i koszenie trawników, przycinka i pielęgnacja krzewów) w miejscowości Bartoszyce (teren zielony). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Część nr 1 zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Pielęgnacja zieleni Białystok (teren zielony)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja zieleni (utrzymanie i koszenie trawników, przycinka i pielęgnacja krzewów) w miejscowości Białystok (teren zielony). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Część nr 2 zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Pielęgnacja zieleni Braniewo (teren zielony)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja zieleni (utrzymanie i koszenie trawników, przycinka i pielęgnacja krzewów) w miejscowości Braniewo (teren zielony). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Część nr 3 zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Pielęgnacja zieleni Elbląg (teren zielony)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja zieleni (utrzymanie i koszenie trawników, przycinka i pielęgnacja krzewów) w miejscowości Elbląg (teren zielony). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Część nr 4 zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: Pielęgnacja zieleni Giżycko (teren zielony)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja zieleni (utrzymanie i koszenie trawników, przycinka i pielęgnacja krzewów) w miejscowości Giżycko (teren zielony). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Część nr 5 zamówienia
Los: LOT-0006
Titel: Pielęgnacja zieleni Gołdap (teren zielony)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja zieleni (utrzymanie i koszenie trawników, przycinka i pielęgnacja krzewów) w miejscowości Gołdap (teren zielony). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Część nr 6 zamówienia
Los: LOT-0007
Titel: Pielęgnacja zieleni Komorowo (teren zielony)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja zieleni (utrzymanie i koszenie trawników, przycinka i pielęgnacja krzewów) w miejscowości Komorowo (teren zielony). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Część nr 7 zamówienia
Los: LOT-0008
Titel: Pielęgnacja zieleni Lidzbark Warmiński (teren zielony)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja zieleni (utrzymanie i koszenie trawników, przycinka i pielęgnacja krzewów) w miejscowości Lidzbark Warmiński (teren zielony). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Część nr 8 zamówienia
Los: LOT-0009
Titel: Pielęgnacja zieleni Morąg (teren zielony)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja zieleni (utrzymanie i koszenie trawników, przycinka i pielęgnacja krzewów) w miejscowości Morąg (teren zielony). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Część nr 9 zamówienia
Los: LOT-0010
Titel: Pielęgnacja zieleni Olsztyn (teren zielony)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja zieleni (utrzymanie i koszenie trawników, przycinka i pielęgnacja krzewów) w miejscowości Olsztyn (teren zielony). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Część nr 10 zamówienia
Los: LOT-0011
Titel: Pielęgnacja zieleni Orzysz (teren zielony)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja zieleni (utrzymanie i koszenie trawników, przycinka i pielęgnacja krzewów) w miejscowości Orzysz (teren zielony). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Część nr 11 zamówienia
Los: LOT-0012
Titel: Pielęgnacja zieleni Szczytno (teren zielony)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja zieleni (utrzymanie i koszenie trawników, przycinka i pielęgnacja krzewów) w miejscowości Szczytno (teren zielony). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Część nr 12 zamówienia
Los: LOT-0013
Titel: Pielęgnacja zieleni Węgorzewo (teren zielony)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja zieleni (utrzymanie i koszenie trawników, przycinka i pielęgnacja krzewów) w miejscowości Węgorzewo (teren zielony). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Część nr 13 zamówienia
Los: LOT-0014
Titel: Pielęgnacja zieleni Przasnysz (teren zielony)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja zieleni (utrzymanie i koszenie trawników, przycinka i pielęgnacja krzewów) w miejscowości Przasnysz (teren zielony). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Część nr 14 zamówienia