See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług rozwoju i utrzymania systemu „Symfonia eDokumenty” (wcześniej: Ready_TM), wykorzystywanego do obsługi Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.
Beschreibung: Świadczenie usług rozwoju i utrzymania systemu „Symfonia eDokumenty” (wcześniej: Ready_TM), wykorzystywanego do obsługi Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Umowa oparta będzie o stałą dostępność dedykowanego zespołu Wykonawcy. Model ten polega na zapewnieniu przez Wykonawcę stałej dostępności zespołu specjalistów posiadających kompetencje niezbędne do utrzymania i rozwoju systemu Symfonia eDokumenty.
Interne Kennung: PAO-ZZ.261.8.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług rozwoju i utrzymania systemu „Symfonia eDokumenty” (wcześniej: Ready_TM), wykorzystywanego do obsługi Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”