2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová dokumentace – sdílený muzejní depozitář Benešov
Beschreibung: zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby PDPS metodou BIM, výsledkem procesů BIM bude digitální model stavby pro akci „Sdílený muzejní depozitář Benešov“, dále součinnost a technická pomoc v zadávacím řízení na výběr zhotovitele stavby a autorský dozor projektanta při realizaci stavby
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P25V00000836