See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN-23/26 Sukcesywna dostawa drobnego laboratoryjnego sprzętu plastikowego, jednorazowego na potrzeby jednostek UMP z podziałem na 4 części
Beschreibung: Sukcesywna dostawa drobnego laboratoryjnego sprzętu plastikowego, jednorazowego na potrzeby jednostek UMP z podziałem na 4 części: Część 1 – Drobne, jednorazowe artykuły hematologiczne oraz drobny sprzęt laboratoryjny Część 2 – Drobny sprzęt plastikowy, jednorazowy, laboratoryjny, końcówki Część 3 – Drobny sprzęt plastikowy, jednorazowy, laboratoryjny do hodowli, zestawy filtracyjne Część 4 – Drobny sprzęt plastikowy, jednorazowy, płytki, butelki powleczone Poly-D-Lizyną Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ składającego się z załączników: 3.1 dla części 1, 3.2 dla części 2, 3.3 dla części 3 oraz 3.4 dla części 4 (formularze asortymentowo-cenowe).
Vorherige Bekanntmachung: 245564-2026
Interne Kennung: PN-23/26 Sukcesywna dostawa drobnego laboratoryjnego sprzętu plastikowego, jednorazowego na potrzeby jednostek UMP z podziałem na 4 części
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 PZP wyznacza skrócony termin składania ofert, ponieważ opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne o zamówieniu, które zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej dnia 24.02.2026 r. pod numerem Dz. U. S-38/2026- 129660.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Drobne, jednorazowe artykuły hematologiczne oraz drobny sprzęt laboratoryjny
Beschreibung: Część 1 – Drobne, jednorazowe artykuły hematologiczne oraz drobny sprzęt laboratoryjny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3.1 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: PN-23/26 część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Drobny sprzęt plastikowy, jednorazowy, laboratoryjny, końcówki
Beschreibung: Część 2 – Drobny sprzęt plastikowy, jednorazowy, laboratoryjny, końcówki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3.2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: PN-23/26 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Drobny sprzęt plastikowy, jednorazowy, laboratoryjny do hodowli, zestawy filtracyjne
Beschreibung: Część 3 – Drobny sprzęt plastikowy, jednorazowy, laboratoryjny do hodowli, zestawy filtracyjne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3.3 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: PN-23/26 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Drobny sprzęt plastikowy, jednorazowy, płytki, butelki powleczone Poly-D-Lizyną
Beschreibung: Część 4 – Drobny sprzęt plastikowy, jednorazowy, płytki, butelki powleczone Poly-D-Lizyną Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3.4 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: PN-23/26 część 4