See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vakuutusten hankinta
Beschreibung: Vakuutusten hankinta
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KORI 1: Kokkolan kaupunki Työtapaturma- ja ammattitauti-, etätyö-, ryhmätapaturma- sekä työ- ja virkamatkavakuutus
Beschreibung: KORI 1: Kokkolan kaupunki Työtapaturma- ja ammattitauti-, etätyö-, ryhmätapaturma- sekä työ- ja virkamatkavakuutus
Interne Kennung: 2026-050298-LOT-0001
Los: LOT-0002
Titel: KORI 2: Kokkolan kaupunki Omaisuus-, keskeytys-, metsä-, näyttely- ja kuljetus- ja vastuuvakuutukset sekä tytäryhtiöt Kokkolan Urheilupuisto Oy, Nuorisokeskus Villa Elba Oy ja Kokkolan Matkailu Oy.
Beschreibung: KORI 2: Kokkolan kaupunki Omaisuus-, keskeytys-, metsä-, näyttely- ja kuljetus- ja vastuuvakuutukset sekä tytäryhtiöt Kokkolan Urheilupuisto Oy, Nuorisokeskus Villa Elba Oy ja Kokkolan Matkailu Oy.
Interne Kennung: 2026-050298-LOT-0002
Los: LOT-0003
Titel: KORI 3: Kokkolan kaupunki Ajoneuvo- ja liikennevakuutukset
Beschreibung: KORI 3: Kokkolan kaupunki Ajoneuvo- ja liikennevakuutukset
Interne Kennung: 2026-050298-LOT-0003
Los: LOT-0004
Titel: KORI 4: Kokkolan Matkailu Oy Alus- ja venevakuutukset
Beschreibung: KORI 4: Kokkolan Matkailu Oy Alus- ja venevakuutukset
Interne Kennung: 2026-050298-LOT-0004