2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van Geautomatiseerde Multispectral LED PC spots
Beschreibung: Het doel van deze Aanbesteding van NO&B is het verwerven van duurzame, waarheidsgetrouwe belichting van topkwaliteit die naadloos integreerbaar is binnen de bestaande verlichtingsinfrastructuur van NO&B. Dit wordt gerealiseerd door middel van het leveren van 42 stuks Geutomatiseerde Multipectral LED PC spots conform het Programma van Eisen (Bijlage J). 42 stuks Geautomatiseerde Multispectral LED PC spots
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1