See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: technisch beheerscontract appartementsgebouwen diverse sites 2025
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht bestaat uit een technisch beheerscontract voor de technische installaties in appartementsgebouwen (6 gebouwen, 483 appartementen) op diverse sites. Het betreft: 1. de elektrische installaties 2. de HVAC-installatie 3. de sanitaire installatie 4. de RWA-installatie en CO-ventilatie De opdracht bestaat uit preventief onderhoud, correctief onderhoud en totale waarborg met open boekhouding en heeft een looptijd van 10 jaar.
Interne Kennung: PPP0NW-413/5291/OP-WM-2025/03.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OP-WM-2025/03.1_1