2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce a snížení energetické náročnosti budovy ČGS Geologická 577/6, Praha 5
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci a snížení energetické náročnosti budovy České geologické služby, nacházející se na adrese Geologická 577/6, Praha 5. Veřejná zakázka zahrnuje provedení stavebních, stavebně-technických a technologických prací směřujících ke zlepšení technického stavu objektu a ke snížení jeho energetické náročnosti
Interne Kennung: Systémové číslo NEN N006/26/V00001868
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214600 Bauarbeiten für Forschungsgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel tímto oznamuje, že v rámci Vysvětlení a změny zadávací dokumentace č. 1 ze dne 24. 2. 2026 došlo ke zrušení části zadávací dokumentace upravující vyhrazenou změnu závazku ve smyslu § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Zadavatel uvedenou vyhrazenou změnu závazku nadále neuplatní a nebude ji v rámci plnění veřejné zakázky využívat.