2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af modtagelse og afsætning af A2-træ
Beschreibung: Renosyd indsamler træaffald modtaget fra borgere og virksomheder i Skanderborg og Odder kommuner via forskellige ordninger på 5 genbrugspladser. Leverandøren skal herefter modtage og afsætte træet til genanvendelse i henhold til bilag 2 – Kravspecifikation.
Interne Kennung: 277851203
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udbud efter Udbudsloven
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000