383971-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung – Zajištění provozuschopnosti systémů technické ochrany
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění provozuschopnosti systémů technické ochrany
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je Uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním uchazečem na každou část VZ (zakázka bude dělena na 7 částí, na základě vnitro-podnikového členění zadavatele), přičemž předmětem jednotlivých veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody bude provedení služeb údržby a oprav pro zajištění provozuschopnosti systémů technické ochrany (dále jen „STO“), tj. zejména • elektrické požární signalizace (dále jen „EPS“) / lokální detekce požáru (dále jen „LDP“), • poplachového zabezpečovacího a tísňového systému (dále jen „PZTS“), • a kamerového systému (dále jen „CCTV“), v objektech zadavatele
Interne KennungN006/26/V00000897
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem plnění této veřejné zakázky je Uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním uchazečem na každou část VZ (zakázka bude dělena na 7 částí, na základě vnitro-podnikového členění zadavatele), přičemž předmětem jednotlivých veřejných zakázek zadá-vaných na základě rámcové dohody bude provedení služeb údržby a oprav pro zajištění pro-vozuschopnosti systémů technické ochrany (dále jen „STO“), tj. zejména • elektrické požární signalizace (dále jen „EPS“) / lokální detekce požáru (dále jen „LDP“), • poplachového zabezpečovacího a tísňového systému (dále jen „PZTS“), • a kamerového systému (dále jen „CCTV“), v objektech zadavatele
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
5. Los
LosLOT-0003
TitelČást 3 Ústí nad Labem
Interne KennungN006/26/V00000897/003
LosLOT-0001
TitelČást 1 Praha a Střední Čechy
Interne KennungN006/26/V00000897/001
LosLOT-0007
TitelČást 7 České Budějovice
Interne KennungN006/26/V00000897/007
LosLOT-0002
TitelČást 2 Plzeň
Interne KennungN006/26/V00000897/002
LosLOT-0004
TitelČást 4 Hradec Králové
Interne KennungN006/26/V00000897/004
LosLOT-0005
TitelČást 5 Brno
Interne KennungN006/26/V00000897/005
LosLOT-0006
TitelČást 6 Ostrava
Interne KennungN006/26/V00000897/006