2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykorzystanie e-usług w udostępnianiu dziedzictwa kulturowego Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany poprzez wykonanie następujących zadań: Zadanie 1 Modernizacja systemów informatycznych wraz z udostępnieniem eUsług Publicznych Zadanie 2 Oprogramowanie do digitalizacji i udostępnienie materiałów Zadanie 3 Uruchomienie elektronicznego obiegu dokumentów Zadanie 4 Uruchomienie systemu do zdalnej pracy Zadanie 5 Uruchomienie Platformy Projektowej Zadanie 6 Modernizacja infrastruktury IT: Serwer szt. 2 Serwer system operacyjny i system do wirtualizacjiszt.1 Macierz szt. 1 Szafa rack szt. 1 UPSszt. 1 Agregat prądotwórczy szt. 1 Biblioteka taśmowa wraz z oprogramowaniem szt. 1 Monitoring zdarzeniowy kpl. 1 Switch zarządzalny 24 T szt. 1 Switch zarządzalny 24 P szt. 1 Urządzenie klasy UTM szt. 2 Kontrola Dostępu szt. 1 Komputer PC z monitorem, systemem operacyjnym i pakietem biurowym i antywisurem szt. 10 Laptop z systemem operacyjnym, pakietem biurowym i antywirusem szt. 2 Stanowisko do digitalizacji zasobów – Skaner szt. 1 Stanowisko do digitalizacji zasobów Licencja na oprogramowanie do przetwarzania i obróbki grafiki szt. 1 Stanowisko do digitalizacji zasobów stacja do skanowania szt. 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykorzystanie eusług w udostępnianiu dziedzictwa kulturowego Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu