2. Verfahren
Verfahren
Titel: Punkva, oprava hradícího uzávěru – tabule
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je oprava hradícího uzávěru – tabule. Stávající hradící uzávěr – tabule ovládaný pomocí cévových tyčí zvedacím mechanizmem bude nahrazen za novým. Stávající zvedací mechanizmus včetně příslušenství bude zachován a po provedení revize nadále provozován. Součástí předmětu zakázky je i oprava zdvihadla – řetězového kladkostroje s ručním pohonem o nosnosti 4000 kg umístěného v objektu hrazení nad zvedacím mechanismem hradícího uzávěru, oprava pojezdového vozíku a zřízení dočasné transportní kolejové trasy. Předmětem zakázky je i vyhotovení technické dokumentace skutečného provedení a zajištění zkušebního provozu.
Interne Kennung: 20240924
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51540000 Installation von Maschinen und Geräten für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42131230 Schieberventile
5. Los
Los: LOT-0001