See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów w roku szkolnym 2025/2026 do jednostek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Kłodzko
Beschreibung: „Dowóz uczniów w roku szkolnym 2025/2026 do jednostek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Kłodzko”. Zadanie podzielone jest na 9 części
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 – ZAKUP BILETÓW MIESIĘCZNYCH
Beschreibung: TRASA 1: Do Szkoły Podstawowej im. Stanisława Mikołajczyka w Jaszkowej Dolnej z miejscowości: Jaszkowa Górna. TRASA 2: Do Szkoły Podstawowej w Krosnowicach z miejscowości: Starków. TRASA 3: Do Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku z miejscowości: Wojciechowice. TRASA 4: Do Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku z miejscowości: Stary Wielisław.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 - DOWÓZ ZAMKNIĘTY
Beschreibung: TRASA 1: Do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Szalejowie Górnym z miejscowości: Kamieniec, Ruszowice, Korytów, Roszyce. Do Przedszkola Gminnego w Szalejowie Dolnym z miejscowości: Roszyce.
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3 - DOWÓZ ZAMKNIĘTY
Beschreibung: TRASA 1: Do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Szalejowie Górnym z miejscowości: Stary Wielisław, Szalejów Dolny. Do Przedszkola Gminnego w Szalejowie Dolnym z miejscowości: Szalejów Górny.
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4 - DOWÓZ ZAMKNIĘTY
Beschreibung: TRASA 1 Do Szkoły Podstawowej w Wojborzu z miejscowości: Piszkowice, Bierkowice, Łączna.
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5 - DOWÓZ ZAMKNIĘTY
Beschreibung: TRASA 1 Do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Kłodzku z miejscowości: Boguszyn. Do Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku z miejscowości: Morzyszów, Podtynie, Ławica, Boguszyn. Do Szkoły Podstawowej w Wojborzu z miejscowości: Ławica, Ścinawica, Młynów. Do Przedszkola Gminnego z OI w Bierkowicach z miejscowości: Ścinawica, Łączna.
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 6 - DOWÓZ ZAMKNIĘTY
Beschreibung: Do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Polanicy Zdroju z miejscowości: Jaszkowa Górna, Krosnowice, Stary Wielisław, Szalejów Dolny, Szalejów Górny.
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ 7 - DOWÓZ ZAMKNIĘTY
Beschreibung: TRASA 1 Do Zespołu Szkół Specjalnych w Kłodzku (ul. Wyspiańskiego i ul. Warty) z miejscowości: Jaszkowa Górna, Żelazno, Krosnowice. Do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Kłodzku z miejscowości: Żelazno, Krosnowice. Do Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Piszkowicach z miejscowości: Krosnowice, Gołogłowy.
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ 8 - DOWÓZ ZAMKNIĘTY
Beschreibung: Do Niepublicznej Szkoły Specjalnej w Ludwikowicach Kł. z miejscowości: Marcinów, Krosnowice, Kamieniec, Święcko.
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ 9 - DOWÓZ ZAMKNIĘTY
Beschreibung: Do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka ul. Proletariatczyków 9 57-200 Ząbkowice Śląskie z miejscowości: Ołdrzychowice Kł.